Повернутися до звичайного режиму

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості", - Василь Сухомлинський

/Files/images/2020/novini/trav/PANO_20200508_072628.jpg

Дитинство - яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок - це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд із нею, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини та всієї країни.

Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб діти росли та розвивалися.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.

Документи для вступу до 1 класу:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал медичної довідки (форма № 086-1/0);

- документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків.

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua.

Захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ.

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4STlk63N-DSv_DaGvz8DMfqItIYHqQ_VSS_hHiqb90ZmFiA/viewform?usp=sf_link

/Files/images/2020/SQE_logo_new_white (1).png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.