Повернутися до звичайного режиму

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості", - Василь Сухомлинський

/Files/images/2020/novini/trav/PANO_20200508_072628.jpg

Дитинство - яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок - це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд із нею, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини та всієї країни.

Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб діти росли та розвивалися.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.

Документи для вступу до 1 класу:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал медичної довідки (форма № 086-1/0);

- документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків.

/Files/images/2020/SQE_logo_new_white (1).png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.