Шановні батьки!

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 22.05.2020 №86 ''Про внесення змін до наказів Департаменту освіти'', наказу Управління освіти Новобаварського району Харківської міської ради від 26.05.2020 № 85 «Про внесення змін до наказів Управління освіти» з 26.05.2020 розпочинається приймання заяв про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Новобаварського району м. Харкова на 2020/2021 навчальний рік.

Просимо Вас:

1. Дотримуватись протиепідемічних правил під час відвідування закладів освіти.

2. Попередньо узгоджувати час подачі документів, звернувшись за номерами контактних телефонів, які розміщені на офіційних сайтах закладів загальної середньої освіти Новобаварського району.

3. Відвідайте заклад освіти у визначений час з усіма необхідними документами.

Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.