21 вересня - Міжнародний день миру!

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі 21 вересня із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН якдень всесвітньої відмови віднасильства і вогню. У цей день ООН закликає всі країни зупинити воєнні дії хоча б на 24 години. Невід’ємною процедурою початку святкових заходів у всьому світі слугує символічний «Дзвін миру». Цей дзвін був відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. На ньому є напис: «Хай живе загальний мир у всьому світі».

У цей непростий час колектив ЗДО зичить усім українцям мирного неба! Нехай навіть тінь зла не торкнеться ваших домівок, нехай над головою синіє мирне небо, без ворожих ракет. Бажаємо всім нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми, щоб щасливо зростали діти й не бачили жаху війни! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити! Нехай ваше життя буде красивим, яскравим і спокійним.Нехай вас оберігає Господь, а мир супроводжує в усьому. Бережіть себе і близьких!!!