Донат заради Перемоги!!!!

Донат заради Перемоги.

756 772,00 грн. донату в підтримку Спецпідрозділу “Kraken” передано мешканцями Новобаварського району.

Бойовий підрозділ, сформований з харківʼян, з 24 лютого 2022 року до 11 вересня 2022 року брав активну участь в боях за Харків та його околиці. В боях за Балаклію, Купянськ, Соледар, Бахмут воїни “Kraken” також проявили мужність та стійкість.

В рамках акції «Якщо кожен допоможе, Україна переможе!», започаткованої батьками дітей, які навчаються в районних закладах освіти, в прагненні допомогти новобаварцями зроблено понад 900 донацій, а зібрані кошти передано воїнам для підтримки боєздатності підрозділу.

До збору коштів долучилися діти, батьки, пересічні громадяни, вчителі, працівники закладів охорони здоровʼя, культури, соціальної сфери, комунальні підприємства, районний відділ поліції.

Військовослужбовці щиро подякували за підтримку та відзначили найактивніших учасників акції.

Голові адміністрації району на знак подяки передано бойовий прапор підрозділу, який займатиме своє почесне місце в музеї. Приємним додатком до допомоги стали листівки для військових спецпідрозділу, виготовлені власноруч дітьми,та бокси екстренної допомоги.

Разом до Перемоги! Слава Україні!